BOTOU XINGHE

ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD

İşbirliği yaptıktan sonra, Longtime Partnership! Kalite kazan-kazanmak için önce gelir!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Otomatik Rulolu Şekillendirme Makineleri satış için
iyi kalite Otomatik Rulolu Şekillendirme Makineleri satış için
Ben sohbet şimdi

Xinghe Roll Forming Machinery Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Xinghe Roll Forming Machinery Co.,Ltd Xinghe Roll Forming Machinery Co.,Ltd Xinghe Roll Forming Machinery Co.,Ltd Xinghe Roll Forming Machinery Co.,Ltd Xinghe Roll Forming Machinery Co.,Ltd Xinghe Roll Forming Machinery Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 50~200
Yıllık satış : 4000000-5000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Botou Xinghe Roll Şekillendirme Makineleri, "kalıp döküm kasabası" nda bulunmaktadır ve Tianjin Limanı'na, No.104 Ulusal Yolu, No.106 Ulusal Yolu ve Jingjiu Demiryoluna yakın olmak için uygun ve son derece etkili nakliye olanaklarından yararlanmaktadır.

Teknik gücü çoktur. Üretim ekipmanları geliştirildi, algılama araçları tamamlandı. Biz rulo şekillendirme makineleri çeşitli profesyonel üretim ve kalkınma ve tam otomatik akıllı kontrol rulo şekillendirme makineleri C şeklinde çelik ve toz toplayıcı anot plakaları ve diğer ekipman üretiminde uzmanım.

Geleneksel rulo şekillendirme makineleri temelinde yeni bilgisayar tam otomatik rulo şekillendirme makineleri, çatı ve duvar panel oluşturma makineleri, sırlı fayans şekillendirme makineleri, zemin yatağı plaka şekillendirme makineleri, yüksek hızlı bariyer cihazları, çift renkli çelik fayans kalıplama makineleri geliştiriyoruz , C ve Z çelik makineleri, kemer aletleri, sandviç kompozit plaka makineleri, kesme makineleri, bükme makineleri ve ısı yalıtım sandviç kompozit makineleri. Ürünlerimiz aynı sektörde ileri seviyeye ulaşmıştır. Ürünlerimizin güzel görünümü, makul yapısı ve çini bazlı standartları gibi, yeni ve eski müşteriler arasında popülerdir. Ürünler yerli işletmelere satılıyor.

Fabrikamız size nitelikli ve tecrübeli profesyoneller ile yüksek nitelikli inşaat işçileri ile hizmet vermektedir. Fabrikamız, kullanıcıların farklı ihtiyaçları için özel şekillendirilmiş soğuk şekillendirilmiş döküm ekipmanı tasarlayabilir ve üretebilir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

İletişim bilgileri
Xinghe Roll Forming Machinery Co.,Ltd

Tel: 86-137-54536227

Faks: 86-317-8308908

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)